Hakkımızda

BERSELLER İNŞAAT İskele & Kalıp Sistemleri

30 yıllık sektördeki tecrübe ve bilgi birikimiyle iskele ve kalıp firmalarına yurdumuzda ve dünyada rekabetin kıyasıya olduğu bu dönemde sağlık ve emniyeti hep ön planda tutan, kalite ve sağlamlığı temin eden ve müşteri memnuniyetini arttırarak mükemmelliği yakalamayı amaçlayan ve güvenirliği koruyarak dinamik, gelişme içinde olan bir kuruluş olmaktır.

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmektir.

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyetinin temelinin fonksiyonel ve kaliteli yapılar olduğu bilinciyle hareket etmektir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarının zamanında karşılanması en öncelikli görevimizdir. 30 yıllık sektördeki tecrübe ve deneyimler ile kendimizi yenileyip geliştirmek kurumsal misyonumuzdur.

Neden Biz?

Berseller İskele ve Kalıp firması olarak “Kaliteli Ürün, Kusursuz Hizmet” anlayışından hareketle müşteri memnuyetini göz önünde tutarak sürekli geliştirdiği ürün kalitesiyle Türkiye' de ve Dünya çapında kullanılan tüm iskele ve kalıp sistemleri için geniş ürün yelpazesine sahip olmakla beraber sürekli yeni ürün çalışması içinde bulunmaktadır.