Berseller İskele&Kalıp Aksesuarları

Pazartesi - Cuma - 09:00 - 18:00

Bizi Arayın

0 ( 532 ) 542 85 02

Bizi Arayın

Berseller İnşaat İskele & Kalıp Sistemleri

Sektördeki 35 yıllık tecrübemizle, kalite ve sağlamlığı prensip haline getirerek hem Türkiye’de hem tüm dünyada müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartıyoruz.

İskele ve kalıp sektöründeki tüm yenilik ve dinamikleri yakından takip eden firmamız her geçen gün gelişerek siz değerli müşterilerimize en modern ve verimli hizmet sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmektir.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetinin temelinin fonksiyonel ve kaliteli yapılar olduğu bilinciyle hareket etmektir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarının zamanında karşılanması en öncelikli görevimizdir. 42 yıllık sektördeki tecrübe ve deneyimler ile kendimizi yenileyip geliştirmek kurumsal misyonumuzdur.

Neden Biz?

Berseller İskele ve Kalıp firması olarak “Kaliteli Ürün, Kusursuz Hizmet” anlayışından hareketle müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak sürekli geliştirdiği ürün kalitesiyle Türkiye' de ve Dünya çapında kullanılan tüm iskele ve kalıp sistemleri için geniş ürün yelpazesine sahip olmakla beraber sürekli yeni ürün çalışması içinde bulunmaktadır.

Her zaman ileriye doğru adımlar atmaya devam ediyoruz.

Kaliteli ürün - Kesintisiz hizmet